Marmaris tekne turu fiyatı 2024

Marmaris tekne turu vakit geçirmek için katılabileceğiniz en güzel tur. Yeni bir tatil beldesine geldiğinizde en ucuz en hızlı koylarını keşfetmenin pratik yolu . Marmaris koylar bakımından da çok zengin bir bölge. Gerek Gerek Marmaris’in içerisinde gerekse bağlı olan beldelerinde bir çok muhteşem güzelliğe sahip koylar mevcut. Marmarise gelmişken güzel bir yaşamak için katılabileceğiniz aktivite.

Marmaris tekne turu fiyatları 2024 ‘ de de diğer bölgelere nazaran çok uygun . Antalya Göcek veya Bodrumda aynı tekne turları çok daha yüksek fiyatlı . Hem de oradaki tekne turları her şey dahil değil . Bu tekne turlarında ister sınırsız alkollü içecekli isterseniz alkolsüz sınırsız içecekli bilet satın alma şansınız var. Tur boyunca içecek için ilave para vermiyorsunuz. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında sıcaklığın çok yüksek olmasından dolayı turlarda mutlaka içecek için para harcıyorsunuz. Öğlen yemeği de bu fiyatlara dahil .

Göcek’ deki tekne turlarında bu fiyata sadece tura katılıyorsunuz. Ondan sonra turda bir şişe su almak isteseniz 15 Tl su parası ödüyorsunuz. Bu nedenle katılacağınız turlarda içecek dahil olmasına dikkat edin .

Marmaris tekne turu fiyatları 2024 yılında artan enflasyona rağmen çok artmadı .

Tur ücreti , öğlen yemeği , transfer ve tur boyunca alkolsüz sınırsız içecek dahil fiyat 250 TL

Tur ücreti öğlen yemeği transfer ve tur boyunca alkollü ve alkolsüz sınırsız içecekli fiyat ise 450 TL

Alkollü içecekler içerisinde bira şarap ve kokteyl mevcut.

Fiyatlar gerçekten uygun .

4 farklı tekne turu mevcut

1.Marmaris klasik koylar tekne turu

2.Hisarönü Orhaniye tekne turu

3. Dalyan tekne turu

4. Sedir adası / Kleopatra tekne turu

Tur hakkındaki detayları www.marmaristekneturu.org adresimizden öğrenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkeyRussiaEnglish