Marmaris at safari turu fiyatları 2024  – marmaris at safari gezisi 700 TL

Marmaris’in muhteşem doğa güzelliklerini seyrederek ata binmeye ne dersiniz ?  Marmaris ‘ de ata binecekseniz doğru adrestesiniz. Çok uygun fiyatlarla ata binebilir, unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz.  Marmaris’ e 20 dakika uzaklıkta muhteşem doğa da , özel parkurda, profesyonel eğitmenler eşliğinde ata bineceksiniz. Yani daha önce ata binmemiş bile olsanız profesyonel eğitmenler sayesinde Marmaris at safari turu na katılabilirsiniz.

At safari turu, günün belirli saatlerinde yapılmaktadır. Saat 1000 – 1200 – 1400 – 1600 Hangi saatte tura katılmak  isterseniz, 30 dakika öncesinde ücretsiz servisler sizi Marmaris de bulunduğunuz yerden almakta, Marmaris at safari turu sonrası tekrar bulunduğunuz yere bırakmaktadır.

Nasıl katılabilirim ?

Gün içerisinde saat 10.00 , 12.00 , 14.00 ve 16.00 olmak üzere toplam 4 periyot da  icra edilmektedir.

Ekipmanlar ücretsiz olarak verilmektedir. Toplam da 3 saat süren aktivitenin 2 saatlik bölümünde at binilmektedir. Daha önce at binmemişseniz endişe duymanıza gerek yoktur. Çünkü eğitmenler  konu ile ilgili her türlü bilgiyi verecek ve ata binme konusun da  deneyim kazanacaksınız. Korkmanıza hiç gerek yok, atlar  çok uysal olup eğitmenlerin talimatlarına uyduğunuz sürece hiç bir problem olmayacaktır.

Marmaris At safari turuna  çocuklarınız ile katılabilirsiniz. Onlar içinde atlar  mevcuttur. 0-5 yaş arası olan çocuklar ebeveynleri ile birlikte ata binebilirler. 6- 10 yaş arası olanlar ise, boy- kilo- yaş durumu göz önünde bulundurularak eğitmenler  tarafından yalnız başlarına binip, binmeme konusu değerlendirilirler. Çocuk indirimi olmayıp at başına ücret alınmaktadır .

Fiyatlarımıza dahil olanlar :

  1. Otelden parkur alanına araç ile  intikal ve otelinize geri intikal
  2. İki saat At safari
  3. Ekipmanlar
  4. Rehberlik hizmetleri

0-6 yaş : Ücretsiz. (Ebeveyn ile binerse)

6-10 yaş Tek başına binerse tam ücret alınır. 

Fiyata dahil olmayan hususlar :

  1. Video ve fotoğraf çekimi
  2. Yiyecek ve içecekler

Marmaris At safari turu  ile günün tüm yorgunluğunu atacak , Marmaris’ in doğal güzelliklerini yaşayacaksınız. Aslında hem spor yapacak hem de Marmaris ‘ in muhteşem doğasını görebilme fırsatı yakalayacaksınız. Evet biraz tatilde yorulacaksınız ama inanın marmaris at safari turu na yakın zaman da tekrar katılmak isteyeceksiniz.

Sitemiz, Marmaris  at safari turu fiyatları 2024 konusunda da yine iddialı. En iyi turları, en uygun fiyata bizden sahip olabilirsiniz. Hiç bir ön ödeme yapmadan aşağıda yer alan ” Rezervasyon Formu ” nu doldurarak ödemeyi  araçta yapabilirsiniz. Sadece rezervasyon yaptırmanız yeterli. Daha sonra ücretsiz aracımızın sizi saat kaçta alacağını en kısa sürede sizlere SMS ve  e-posta ile bildireceğiz.  Bu ay % 20 indirimli olan marmaris tekne turu ‘ na da  etkinliğe katıldıktan sonra gelmenizi tavsiye ederiz.

Rezervasyon Formu Satın Al