Marmaris tekne turu fiyatları 2019

Marmaris tekne turu fiyatları 2019 yılın da da indirimlerle sizlere sunmaya devam edeceğiz. Malumunuz 2018 yılında yaşadığımız dolar artışından kaynaklanan maliyet artımlarına rağmen, bunu bilet fiyatlarına yansıtmamaya çalıştık .

Teknede kullanılan mazottan öğlen yemeklerimizde verdiğimiz tavuğa kadar her kalem ürüne biliyorsunuz ki zam geldi. Ama biz sizleri madur etmemek adına 2018 yılına göre çok az bir fiyat artışı ile turlarımızı sunmaya devam ediyoruz. Marmaris tekne turu fiyatları 2019 ‘ da sabit tutacağız. Hatta sezon başında % 20 indirimle yaza merhaba diyeceğiz. Biliyorsunuz ki Hisarönü Tekne turu ve Kleopatra plajı tekne turu ( Sedir adası tekne turu) için servislerimiz sizleri yaklaşık 25-30 km uzaklıktaki mevkilere götürmektedir. Hisarönü tekne turu ‘ da teknemiz Kız kumu ‘ dan Kleopatra plajı tekne turu yani diğer adı ile Sedir adası tekne turu içinse servislerimiz Çamlı Köyü’ n den kalkmaktadır. Tabiki bu mesafe tur ücretini yakıt harcaması nedeni ile maalesef arttırmaktadır. Ancak biz bir çok kalemdeki fiyat artışlarına rağmen turlarımızı en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Sizlere tüm turlarımızın videolarını sunabileceğimiz youtube kanalımızı hzmete soktuk . Böylece turlara katılmadan aktivitelerimizin videolarını youtube kanalından izleyerek ön bilgiye sahip olabileceksiniz.

Marmaris ‘ e tatile geldiyseniz yapabileceğiniz en güzel aktivitelerin başında tekne turları gelmektedir. Tekne turları ile marmaris ‘ in en güzel koylarını gezebilecek, uygun fiyata güzel bir gün geçireceksiniz.

Marmaris tekne turları fiyatları 2019 da da diğer siterle kıyasladığınızda en uygun fiyata sizlere sunduğumuzu göreceksiniz.

Turlarımızdan 2 tanesi yani marmaris tekne turu ile hisarönü tekne turu her şey dahil turlardır. Sınırsısız içecekli . Marmaris tekne turu ‘nda ister sınırsız alkollü paket alıp hiç bir ilave ücret ödemeden turumuza katılabilir, isterseniz az bir fiyat farkı ile alkollü – alkolsüz içecek paketi alıp tura katılabilirsiniz. Peki neden diğer 2 turda sınırsız içecek paketi yok . Çünkü kleopatra tekne turunda 3 saate yakın sedir adasında kaldığınız için teknede durmuyorsunuz. Bu yüzden fiyat artışı olmasın diye içecek seçeneği yok . Dalyan tekne turu nda da durum aynı . Yani bu turda da ana büyük tekneyi sadece intikaller için kullanıyorsunuz. Hisarönü tekne turu ‘n da ise alkollü – alkolsüz her şey dahil seçeneği var. Bir tek seçenek ile bu turu pazarlıyoruz. Kısacası marmaris tekne turu fiyatları 2019 da yine açık ara en iyi fiyatlar la hizmetinizdeyiz.

  1. Mehmet diyor ki:

    Burcu hanım iyi günler . 30 kişiyi geçen gruplara indirimimiz var. Lütfen bizimle iletişime geçerek fiyat alınız . Teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkeyRussiaEnglish
Open chat