Marmaris Tekne Turu Fiyatları 2024

Marmaris’de yapılan tüm tekne turlarının  fiyatlarını, ilk  ana sayfamızda olduğu gibi bu sayfamızdan da görebilirsiniz. Marmaris’e tatil maksadı ile geldiyseniz yapabileceğiniz en güzel aktivite tekne turuna katılmaktır. Tüm gün boyunca tekne turu kapsamında güzel vakit geçirebilir,unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Marmaris’den katılabileceğiniz 4 farklı bölgeye tekne turları düzenlenmektedir. Bu tekne turlarından ikisinde tekneler Marmaris merkezden kalkmaktadır . Diğer ikisinde de teknenin kalktığı yere tur fiyatına dahil ücretsiz otobüsler/servisler mevcuttur. Bu sayfamda amacım, sizlerin vaktini almadan Marmaris Tekne Turlarının çeşitleri ve güncel 2024 yılı fiyatları hakkında özet bilgi vermeye çalışacağım. Sayfa sonunda yer alan tur isimlerine tıklayarak, turlar hakkında  ilgili sayfasından çok detaylı bilgiler alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz

Marmaris Tekne Turları :

Marmaris’den katılabileceğiniz 4 farklı tekne turu mevcuttur. Bunlar ise;

  1. Klasik koylar Marmaris tekne turu :
  2. Dalyan Tekne Turu
  3. Hisarönü Tekne Turu
  4. Kleopatra Plajı Sedir Adası tekne Turu

İlk tur olan Marmaris Tekne Turu (Klasik Koylar Turu)’un da Marmaris’e yakın olan koylara gidilmektedir . Tekne Marmaris merkezden kalkmaktadır. Otelinizden ücretsiz servisler ile alınabiliyorsunuz. Yani transfer ücrete dahildir. Öğlen yemeği de tur fiyatı içerisindedir. Alkolsüz sınırsız içecek paketli veya alkollü-alkolsüz sınırsız içecek paketli tura katılma alternatifi bulunmaktadır. Bu tur kapsamında 7 koy görülmekte/denize girilmektedir. Tekne turu 10:00-16:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Marmaris tekne turu fiyatları 2024

güncel fiyatları olup bu sayfa sonunda çizelge halinde yazmaktadır. Aynı koylara gidilip biraz daha büyük tekne ile Marmaris Korsan Tekne Turu’na katılabilirsiniz. Tur kapsamında gidilen koylar aynıdır. Ancak tekne tipi korsan teknesidir.

Dalyan Tekne Turu için tekne yine Marmaris merkezden kalkmaktadır. Büyük bir tekne ile tura kalkıyorsunuz. Sonradan Dalyan Deltasında dolaşabilmek için ufak teknelere geçiyorsunuz. Zaten bu turu yapan iki tekne mevcuttur. Birisi ORCA diğeri BARKAS teknesi. Bizim tur kapsamında katılacağımız tekne ORCA teknesidir. Sabah saat 09:30 ‘ da tur başlamakta; akşam saat 19:30’da sona ermektedir.  Tekne kalktıktan bir saat sonra ilk yüzme molası verilmektedir. Daha sonra ise İz tuzu Plajında bir buçuk saat yüzme molası mevcuttur.

Küçük tekneler ile Dalyan deltasını gezdikten sonra çamur banyosuna iştirak edilmekte, akşam 19:30 ‘ da Marmaris’e geri dönülmektedir. 

Hisarönü tekne turu için tekne Kız kumu n dan kalkmaktadır. Burası Marmaris’e yaklaşık 25 Km uzaklıktadır. Tur fiyatına dahil olarak otobüsler/servisler sizi buraya otelinizin kapısının önünden alarak götürmektedir. Tur 10:00-16:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Çok farklı ve güzel bir turdur. Selimiye Bölgesi de gezilmektedir. Tur fiyatına öğlen yemeği ve transfer dahil olup, sınırsız alkolsüz içecek paketli  veya sınırsız alkollü-alkolsüz içecek paketli  bu tura katılabilirsiniz.

Kleopatra Plajı Sedir adası tekne turu içinde tekne Çamlı köyü’n den kalkmaktadır. Çamlı Köyü Marmaris’e yaklaşık 20 Km uzaklıktadır. Bu tur fiyatı içerisinde ise adaya giriş ücreti, transferler ve öğlen yemeği fiyata dahildir. Sedir adasında yaklaşık 3 saat kalınmakta , burasının dışında 3 koy daha görülmektedir. Tur sabah saat 10:00 da başlamakta, 17:30 ‘ da sona ermektedir. 

Marmaris Tekne Turu fiyatları 2024 :

  • Marmaris Tekne Turu Fiyatları 2024 – 0-6 Yaş çocuk ücretsiz, 7-12 yaş % 50. Alkolsüz içecek paketli Yetişkin 600 TL, Alkollü-alkolsüz içecek paketli 1.000 TL. Detaylar için BURAYA tıklayınız.
  • Dalyan Tekne Turu Fiyatları 2024 – Yetişkin 1.000 TL, 0-6 yaş çocuk ücretsiz, 7-12 yaş % 50 ücrete tabidir. Detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız.
  • Hisarönü Tekne Turu Fiyatları 2024 – Yetişkin ücreti 750 TL (Öğlen yemeği,Transfer,Alkolsüz sınırsız içecek paketi dahil),  çocuklar ise 0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş arası çocuklar % 50 ücrete dahildir.Tur hakkında çok deyatlı bilgi için BURAYA tıklayınız.
  • Kleopatra Plajı Sedir adası tekne turu fiyatları 2024 – Yetişkin ücreti :750 TL (Öğlen yemeği ve SINIRSIZ ALKOLSÜZ İÇECEK) (adaya giriş ücreti hariç),  çocuklar ise 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş aralığı 375 TL . Tur hakkında çok detalı bilgiyi BURAYA  dokunarak öğrenebilirsiniz. 8 yaş altı çocuklara adaya giriş ücreti alınmamaktadır.