Marmaris paraşüt jet ski – su sporları

Marmaris ‘ de su sporları yapmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.  Marmaris ‘ in muhteşem güzelliğini, su sporları yaparak daha da hissederek yaşayınız. Maceraya hazır mısınız. Adrenalin ile coşacaksınız. Marmaris paraşüt, jet ski – su sporları yapmak için bir telefon uzaklığınızdayız. Lütfen deniz kenarında dolaşırken hemen bu aktiviteyi yapmayın . Mutlaka bizden de fiyat alınız. En iyi aktiviteleri, en uygun fiyata bizden alabilirsiniz. 

Marmaris jet ski  ( İSTER BİR KİŞİ İSTER ÇOK AZ FİYAT FARKI İLE 2 KİŞİ BİNEBİLİRSİNİZ) 15 DAKİKA VEYA 30 DAKİKA

marmaris parasailing – marmaris paraşüt   ( İSTERSENİZ 2 KİŞİ VEYA ÇOCUĞUNUZ İLE UYGUN FİYATA BİNEBİLİRSİNİZ)

MUZ

ŞİŞME BOT / HAMBURGER

UÇAN BALIK

Sinek kurulu

SU KAYAĞI 

PEDALLI BİSİKLET

HIZLI TEKNE (50 HP, 70 HP, 115 HP, 150 HP)

İNANILMAZ UYGUN FİYATLARA KAÇIRMAYINIZ.

Lütfen güncel fiyatlar ve rezervasyon için ekranınızın sağ alt köşesinde bulunan ”whatsapp” ikonuna tıklayarak (telefon numaramızı yazmanıza gerek yok )  Marmaris paraşüt jet ski – su sporları  hakkında sorularınızı yazabilirsiniz . İsterseniz yine ekranınızın  sağ alt köşesinde bulunan arama tuşu ile arayarak telefon ile sorularınızı sorabilirsiniz.

Marmaris jet ski – paraşüt -su sporlarında en uygun fiyatlar bizde .

Marmaris tekne turu fiyatları 2023 de de iddialıyız . Lütfen Marmaris tekne turu fiyatlarımızı incelemek için buraya tıklayınız

Güzel , heyecan dolu anlar geçirmek için yapılacak en güzel aktivitelerin başında  su sporları  gelmektedir. Çeşitlilik açısından yapabileceğiniz bir çok aktivite bulunmaktadır . Su sporları istasyonumuzda bulunan ve yapabileceğiniz aktiviteler aşağıdadır :

  • Paraşüt
  • Jet ski
  • Su kayağı
  • Hamburger
  • Banana
  • Pedallı bisiklet
  • Kano

Bazı su sporları deneyim isterken bazılarında ise ilk defa bile yapsanız oturup bu adrenali yaşamanız gerekiyor. Her hangi bir yeteneğe veya deneyime sahip olmanız gerekmiyor. Hayatınızda daha önce hiç marmaris paraşüt yapmadıysanız her şeyin bir ilki var. Belki en başta biraz tereddüt edip korkabilirsiniz ama marmaris ‘in muhteşem güzelliğini yukarıdan seyredince iyi ki yapmışım diyeceksiniz. 

Jet ski de bu marmaris su sporları aktivitelerinden bir tanesi . Denizin üzerinde yapacağınız sürat size bam başka bir his yaratacak . Kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. 

Marmaris paraşüt jet ski – su sporları fiyatları için mutlaka whatsapp hattımız üzerinden bilgi alınız.