Marmaris jeep safari turu fiyatları– yemek dahil sadece 750 TL

Maceraya hazırmısınız ? Marmaris’in kısa zamanda doğal güzelliklerini görmek ve güzel bir gün geçirmek için katılmanız gereken macera dolu başka bir aktivite de Marmaris jeep safaridir. Bu fiyata MARMARİS  JEEP SAFARİ ‘ YE nedersiniz ? Marmaris’in en güzel mekanlarından Marmaris milli parkında unutulmaz bir macera yaşamak istiyorsanız, bu avantajlı fiyatı KAÇIRMAYIN…

Bu fırsat ile Kız kumu ve muhteşem doğal güzelliğe sahip Turgut şelalesini de görebileceksiniz. Bu muhteşem güzellikteki yerlerde yüzerek , yılın  yorgunluğunu üzerinden atacaksınız. Tur hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, sayfa sağında  yer alan ‘whatsapp’ ikonu  ile bu sayfa üzerinden  yazışabilirsiniz sorularınızı sorabilirsiniz. Marmaris jeep safari turu fiyatları 2024 yılında değişmedi. En uygun fiyatlar yine bizde.

Marmaris jeep safari hakkında detay  Bilgi:

Her gün saat 09.30 – 17.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Ücretsiz olarak bulunduğunuz otele / yere gelinerek alınmaktasınız. Tur sonunda da tekrar otelinize / bulunduğunuz yere bırakılmaktasınız.

Marmaris Jeep safari Marmaris milli parkında yapılmaktadır. Doğanın muhteşem güzelliğini bu aktivite ile göreceksiniz. Otelinizde sıkıldıysanız  fiyatının uygunluğu nedeni ile yapmanız gereken aktivitelerin başında gelmektedir. Marmaris jeep safari turunda  öğlen yemeği de verdiğiniz ücretin içerisindedir. Yani  ilave ücret alınmamaktadır.

Off Road heyecanı ile , Kız kumu plajı’ nda ve Turgut köyü şelalesinde yüzme molası da verilmektedir.

Eğer Marmaris ‘ de vaktiniz daha varsa jeep safari sonrasında bu ay indirimli fiyat ile sizlere sunulan Marmaris tekne turu ‘ na da mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz. Marmaris tekne turları hakkında görsel bilgiye sahip olabilmeniz adına  YOU TUBE  üzerinden turları seyredebilirsiniz. Böylece Marmaris tekne turu hakkında detaylı görsel bilgiye sahip olabilirisiniz.

Marmaris jeep safari turu fiyatı ‘ na  dahil olan hususlar :

 1. Bulunduğunuz  otel / yerden alınma  transfer
 2. Marmaris jeep safari
 3. Akaryakıt ücreti
 4. Rehberlik ücreti
 5. Sigorta
 6. Öğlen yemeği
 7. Aktivite sonu tekrar otelinize / alındığınız yere geri bırakılmanız.

Marmaris jeep safari turu fiyatına  dahil olmayan hususlar :

 1.  İçecekler
 2. Özel harcamalarınız

Marmaris jeep safari Turunun  satın alma işlemleri  :

Tura ait  biletinizi, sitemizden 3 şekilde alabilirsiniz.

 • İster bu sayfa altında bulunan ön rezervasyon formunu doldurarak, tur günü jeeplerimize  bindiğinizde nakit olarak ödeme yapabilir,
 • İsterseniz sitemizden biletinizi kredi kartı ile satın alarak katılabilir,
 • İsterseniz de biletinizi Marmaris’ de bulunduğunuz yere/kaldığınız otele ilave ücret almadan getirebiliriz. Bulunduğunuz yerde  nakit olarak da ödeme yapabilirsiniz.

Bizimle sayfanın sağında   buluna  ”whatsapp”  ikonu ile direk iletişime geçebilirsiniz. TÜRKÇE – RUSÇA – İNGİLİZCE olarak bilgi alabilirsiniz.  İsterseniz sayfanın solunda bulunan arama tuşu ile (+90 5321364602 ) arayarak marmaris jeep safari turu  hakkında daha da detaylı bilgi  alabilirsiniz.

Sitemizin kredi kartı ödeme sistemi, dünyanın en saygın şirketi olan Rapid SSL sertifikasyon sistemi ile korunmaktadır.

7-12 yaş % 50 indirimli

0-6 yaş ücretsiz

VİZYONUMUZ UYGUN FİYATA  %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Rezervasyon Formu Satın Al