Marmaris tekne turu fiyatları 2020

Marmaris Tekne Turu Fiyatları 2020 

Bu yazımızda Marmaris Tekne Turu fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım . Marmaris’ e tatile geldiğiniz zaman ilk gün sonunda otelde maalesef sıkılmaya başlıyorsunuz ve kendinizi otelden dışarı atıp biraz değişik farklı yerler görmek istiyorsunuz. Marmaris de yapabileceğiniz çok farklı aktiviteler mevcuttur. Gerçekten doğal güzelliği ve muhteşem koyları ile bir çok farklı turlara Marmaris’den katılabilirsiniz.  Aslında bir yere tatile giderken otel seçimini iyi yapmak gerekir. Eğer ekonomik bir tatil yapmak isterseniz oteli her şey dahil yerine tam veya yarım  pansiyon seçebilir, aradaki fiyat farkını turlara harcayabilirsiniz. Zaten katılacağınız bir çok turda öğlen yemeği fiyata dahil olarak verilmektedir. Bazı tekne turlarında da çok az fiyat farkı ile içecek paketi satın alarak turlara uygun fiyata katılabilirsiniz. Zaten tura katıldığınız zaman otelinizde yemeği kaçırmış olacaksınız. Neyse bu sene yapmadıysanız seneye bu alternatifi de düşünebilirsiniz.

Paranızı tatile gittiğiniz bölgedeki turlara harcayarak daha güzel anlar yaşayabilir, hem de daha az kilo alırsınız:)  Çünkü her şey dahil otellerde zaten parasını verdik deyip sürekli yemek saatini bekleyip lüzumsuz kalori alabiliyoruz. Tatil sonunda da tartıya çıkınca tabi hüsrana uğruyoruz:)

Marmaris’de Tekne turlarına katılabilir, jeep safari yapabilir, at safariye katılabilir, gece barlar sokağında dans edebilir, ATV turuna katılabilir, Pamukkale veya EFES antik kentini görmediyseniz yakın olması nedeni ile buralara da gidebilirsiniz. Tabii bular hep tatil için ek maliyet demek . Ama otelden de çıkıp etrafı keşfetme niyetiniz yoksa ikinci günde tatilde sıkılmaya başlıyorsunuz. 

O yüzden tatile çıkarken orada katılmayı düşündüğünüz turlar için biraz bütçe ayırmanızda fayda var. Ben hem ekonomik olması hem de tüm gün güzel vakit geçirmeniz açısından Marmaris Tekne Turları hakkında çok kısa bilgi vereceğim.

Marmaris Tekne Turları :

Marmaris de tekne turları ile gidebileceğiniz 4 bölge mevcut. Yani çeşit olarak 4 farklı tekne turuna katılabilirsiniz. 

  1. Marmaris Klasik koylar turu
  2. Dalyan Tekne Turu
  3. Hisarönü Tekne Turu
  4. Kleopatra plajı Sedir adası tekne turu 

Peki Marmaris Tekne Turları ‘ n dan hangisini tavsiye edersiniz derseniz ? Bence en güzel tekne turu bu turlar arasında Hisarönü Tekne Turu. Selimiye bölgesinde yapılan tur. Doğası ile denizi ile bambaşka bir tekne turu . Vaktiniz varsa Kleopatra plajı Sedir adası tekne turu’ na da katılabilirsiniz. Marmaris koylarını görmediyseniz 3. tercihiniz Marmaris Klasik koylar turu olabilir. Dalyan tekne turu ise süre olarak uzun bir tekne turu. Bu turu yürüme zorluğu çeken veya 65-70 yaş üstü için çok önermiyorum . 

Marmaris Tekne Turu Fiyatları 2020 :

Tekne turları öğlen yemeği ve transferler dahil 50 TL den başlamaktadır. tur tur fiyat hakkında bilgi verecek olursak ;

  1. Marmaris Klasik koylar tekne turu : Yetişkin ücreti 50 TL .(Öğlen yemeği ve transfer dahil). 0-6 yaş çocuklardan ücret alınmamaktadır. Alkolsüz sınırsız içecek paketli : 75 TL . Alkollü-alkolsüz sınırsız içecek paketli : 95 TL ‘ dir. Ayrıca 7-12 yaş çocuklardan % 50 ücret alınmaktadır.
  2. Dalyan Tekne Turu : Yetişkin ücreti 95 TL . Çocuk yine 0-6 yaş ücretsiz;  7-12 yaş çocuk  % 50 ücrete dahildir. 
  3. Hisarönü Tekne Turu : Yetişkin 90 TL. (Transferler, öğlen yemeği, sınırsız alkolsüz içecekler dahil) . Çocuk 0-6 yaş ücretsizdir.  7-12 yaş ise % 50 ücretlidir. 
  4. Kleopatra Plajı Sedir adası Tekne Turu : Yetişkin ücreti (19-64 yaş) : 90 TL (Müze kartlı veya öğretmen ise) yoksa 120 TL . Çocuk 0-6 yaş ücretsiz.  7-12 yaş çocuk 70 TL.  Genç : (13-18 yaş)  ise 90 TL . Eğer 65 yaş üstü iseniz 90 TL dir. 

Marmaris tekne turlarının fiyatlarına www.marmaristekneturu.org adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkeyRussiaEnglish